Fundacja dla Polski


Celem Fundacji jest działanie na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego

Fundacja wspiera różnorodne formy aktywności społecznej przeciwdziałające problemom społecznym, w tym wpływające na wzmocnienie lokalnych rynków pracy i rozwój regionów, a także przyczynia się do rozwoju organizacji niedochodowych oraz wspiera osoby fizyczne oraz inne organizacje o takich samych, lub zbliżonych celach w  zakresie nauki, edukacji, oświaty i wychowania, pomocy społecznej, opieki  socjalnej, ochrony i promocji zdrowia, kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji, upowszechniania kultury  fizycznej  i  sportu, ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego, ochrony środowiska i rozwoju demokracji.

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 


 • Fundusz Obywatelski

  Fo

  Fundusz Obywatelski jest funduszem grantowym. Powstał, by wspierać działania osób prywatnych, organizacji i instytucji działających na rzecz ochrony praw i wolności obywatelskich, wartości konstytucyjnych oraz tworzenia przestrzeni dla pluralistycznej debaty wokół istotnych spraw publicznych, w duchu troski o dobro wspólne.

  https://www.funduszobywatelski.pl

  Więcej

 • Zbiórka na odbudowę Katedry Notre Dame

  Katedra 1b

   

   

  Fundacja dla Polski ogłasza zbiórkę na rzecz odbudowy Paryskiej Katedry. To nasz gest solidarności wobec dramatu, który dotknął Francję.


   

   

  Wesprzyj odbudowę Katedry wpłacając darowiznę na dedykowane konto:
  44 1140 1010 0000 5294 4600 1019

  Więcej
 • XIII edycja Nagrody im. Edwarda J. Wende – zgłoszenia do 12 maja!

  Logo e.j.wende

  W tym roku już po raz trzynasty przyznamy Nagrodę za szczególne dokonania na polu krzewienia i podnoszenia kultury prawnej.

  Fundacja dla Polski – gospodarz Funduszu im. Edwarda J. Wende oraz dziennik Rzeczpospolita – partner Nagrody ogłaszają XIII edycję Nagrody im. Edwarda J. Wende. Zapraszamy do zgłaszania kandydatów do 12 maja br.

  Więcej

Poradnik dla tych, którzy
chcą pomagać, ale nie wiedzą jak

Powered by Siteor.pl | © 2019 Fundacja dla Polski | Polityka prywatności